PRETEMPORADA 2021-2022

PARTITS AMISTOSOS

 

 

DISSABTE 25/09/21

 

-Prebenjamí A vs F.E. Gramanet    10h                CABRILS ARENA


-Prebenjami B vs CE Premià           10:30h          CABRILS ARENA F7


- Alella CF  vs Aleví                           11h                MPAL. D'ALELLA


- Infantil "B" vs Santvicentí CF       11:15h           CABRILS ARENA


- Cadet "A" vs Argentona                 13h                CABRILS ARENA


- CE Llinars vs Primer Equip           16:30h           MPAL. JOAN MISSER I COLL


-Vallès C At "C"  vs Filial "B"            20h                MPAL. FUTBOL 1R. DE MAIG

 

 

DIUMENGE 26/09/21

 

-Veterans Cabrils                                 8h                   CABRILS ARENA


-Infantil "A" vs Masnou At                  11h                 CABRILS ARENA


- Juvenil "A" vs CE Premià                  13h                 CABRILS ARENA


-Filial "C" vs Pla d'en Boet CE"A"       18:15h            CABRILS ARENA

 

PARTITS AMISTOSOS 

 

 

DISSABTE 18/09/21

 

 

-Benjami A vs Santvicentí CF 10h                     CABRILS ARENA


-Sant Cebrià 2019 CF vs Prebenjami A 11h     MPAL. SANT CEBRIÀ DE VALLALTA

 
- La Llantia AD vs Alevi 11:30h                           MPAL. LA LLANTIA


- Sant Cebrià 2019  CF vs infantil "A" 12:30h   MPAL. SANT CEBRIÀ DE VALLALTA


-Cadet "B" vs Masnou At 12h                              CABRILS ARENA


- CE Premià "B" vs 1equip 17h                            MPAL. PREMIÀ DE MAR

 


DIUMENGE 19/09/21

 

 

-Veterans Cabrils 9h                                            CABRILS ARENA


-Infantil "B" vs Masnou At 11:30h                     CABRILS ARENA

 

- Masnou At vs Cadet "A" 13h.                           MPAL. D'OCATA


-Masnou At vs Juvenil 18:15h                           MPAL. D'OCATA


-Joventut Teià CF vs Filial "B" 18h                    MPAL. TEIÀ


-Filial "C" vs Sant Fost UE 18h                           CABRILS ARENA

 

 

INICI ENTRENAMENTS 

 

DIVENDRES 27 D'AGOST:       FILIAL                        21H.

DILLUNS 30 D'AGOST:            PRIMER EQUIP         20:30H.

DIMECRES 1 SETEMBRE:      CADET A/B               19H.

DIJOUS 2 SETEMBRE:            INFANTIL A/B          18H. 

                                                   JUVENIL                    18:15H.

 

DILLUNS 6 SETEMBRE:         ESCOLA                     17:30H.

                                                   PREBENJAMI A/B    17:30H.

                                                   BENJAMI A/B            17:30H.

DIMARTS 7 SETEMBRE:        ALEVÍ A/B                  17:30H.

 

 

 

 

 

PARTITS AMISTOSOS 

 

Divendres 10/09/21

 

Primer Equip vs Lloret 20:30H. CABRILS ARENA

 

Dissabte 11/09/21

 

Benjami A vs Escola de Llavaneres  10H. CABRILS ARENA

 

Diumenge 12/09/21

 

Infantil "A" vs MAsnou At "A" 10H. CABRILS ARENA

 

Molinos "B" vs Cadet "B" 16H. MPAL. VISTA ALEGRE

 

Masnou CD vs Primer Equip  18:10H. MPAL. MASNOU 

 

Sant Fost vs Filial "B" 18:10H. CAN LLADÓ